Дата: 01.12.2016 20:24

Грабовецька сільська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на право оренди частини нежитлового приміщення

(сільська рада) на першому поверсі, що належить до комунальної власності Грабовецької сільської ради,  загальною площею орієнтовно 1 м2, за адресою: 82435, с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121.

Цільове використання об’єкта оренди: для розміщення та експлуатації терміналу.

УМОВИ КОНКУРСУ:

•  термін дії договору оренди приміщення становитиме не більше 2 р. 11 м. 29 д., з наступним продовженням договору;

•  ефективне використання орендованого майна за цільовим призначенням;

•  дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта;

•  заборона суборенди, приватизації та переходу права власності до третіх осіб;

•  виконання власним коштом без подальшої компенсації усіх необхідних проектних, будівельних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт з метою реконструкції об’єкта оренди та встановлення приладів обліку теплової енергії;

•  компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

При визначенні переможця конкурсу буде надана перевага тому учаснику конкурсу, який запропонував найкращі умови подальшої експлуатації та використання об’єкта оренди, найбільшу орендну плату та пропонує найменшу вартість надання послуг, кращі пропозиції щодо благоустрою прилеглої території.

Для участі в конкурсі на розгляд конкурсної комісії необхідно подати такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі та документи, зазначені в оголошенні про конкурс

2) пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

3) інформацію про засоби зв’язку з ним;

Для юридичної особи:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

Документи претендентів подаються супровідним листом та приймаються до 21.12.2016 року. Конкурсні пропозиції подаються у день конкурсу у конвертах з написом “На конкурс” з відбитком печатки претендента та особистим підписом претендента чи його уповноваженого представника.

Конкурс відбудеться 23.12.2016 року в приміщенні Грабовецької сільської ради

Телефон для довідок: (03245) 67-1-98.