Дата: 07.09.2022 12:03

Грабовецько-Дулібівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки проєкту містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019, розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади за адресою: вул. Шевченка, 133а, с. Дуліби Стрийського району Львівської області, що є власністю ТзОВ «Екран».

Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 10 вересня 2022 року по 25 вересня 2022 року, включено.

Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Грабовецько-Дулібівської сільської ради за адресою:

82434, Львівська область, Стрийський район, с. Дуліби, вул. Шевченка, 170.

Офіційний веб-сайт: http://grabovecka.gromada.org.ua/

Адреса електронної пошти: srduliby@gmail.com

Телефон:  (03245) 5-21-90.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій протягом зазначеного строку замовник (Грабовецько-Дулібівська сільська рада) самостійно визначає обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019 розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади за адресою: вул. Шевченка, 133а, с. Дуліби Стрийського району Львівської області, що є власністю ТзОВ «Екран»