Дата: 15.08.2022 16:19

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань оприлюднюється проект рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління».

Проект розроблений відділом бухгалтерського обліку, звітності, економічного розвитку та інвестицій Грабовецько-Дулібівської сільської ради, начальник: Дидин Віра Володимирівна та відділом загального (юридичного) забезпечення та персоналу Грабовецько-Дулібівської сільської ради, начальник Саварин Андрій Михайлович.

Основною метою прийняття регуляторного акта є визначення правового режиму майна та забезпечення підвищення ефективності майнових відносин у сфері управління майном комунальної власності Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади, встановлення єдиних вимог до порядку закріплення комунального майна.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління» розміщено на офіційному веб - сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради – http://grabovecka.gromada.org.ua/ у розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на адресу: 82434, Львівська область, Стрийський район, село Дуліби, вул. Шевченка, 170А (03245) 5 – 21 – 90, e-mail: srduliby@gmail.com.

Рішення