Про заборгованість по майновому податку перед бюджетом Грабовецько Дулібівської сільської територіальної громади

Дата: 22.12.2021 11:53
Кількість переглядів: 1964

З метою зменшення податкового боргу по майновому податку, недопущення його зростання в подальшому, Грабовецько-Дулібівська сільська територіальна громада інформує про негативний стан розрахунків фізичних осіб, які проживають на території громади до бюджету. Так, за інформацією  ГУ ДПС у Львівській області, станом на 01.12.2021 року на обліку  в податковому органі перебуває 156 боржників-фізичних осіб на загальну суму 56,7 тис.грн, які мають заборгованість в сумі менше 3060 гривень по сплаті податків, зборів, інших обов’язкових платежів, що зараховуються до місцевого бюджету територіальної громади. З метою підвищення рівня добровільної  сплати податків, Грабовецько-Дулібівська сільська територіальна громада просить громадян вжити заходи з погашення такої заборгованості перед бюджетом. У разі потреби в з’ясуванні даних, звертатись до фінансового відділу Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади.