Додатковий набір абітурієнтів до сержантського коледжу Академії Сухопутних військ імені П. Сагайдачного (м. Львів)

Дата: 06.08.2021 15:00

Випускникам які, з тих чи інших причин, не вступили у вищі навчальні заклади, коледжі чи училища, а також, хто хоче присвятити себе військовій справі та захищати свою Батьківщину до 15 серпня 2021 року сержантський коледж Академії Сухопутних військ імені П. Сагайдачного (м. Львів) проводить додатковий набір абітурієнтів (з числа юнаків та дівчат) для підготовки сержантів Збройних Сил України. Термін навчання два з половиною роки. Навчання, харчування, проживання та отримання військової форми одягу, безкоштовно, за рахунок держави. По закінченні навчання видається диплом “Фаховий молодший бакалавр”.

Набір на навчання проводиться за такими спеціальностями:

Музичне мистецтво;

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

Забезпечення військ;

Пожежна безпека;

Військове управління;

Озброєння та військова техніка

Цивільна безпека;

Транспортні технології (на автомобільному транспорті);

Автомобільний транспорт.

Вступ здійснюється через Стрийський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м.Стрий, вулиця Нижанківського 6 кабінет №9.

За більш детальною інформацією звертайтесь за ваше вказаною адресою, а також до чергового за телефоном 5-31-23.