До уваги власників магазинів на території Грабовецької ОТГ

Дата: 25.03.2020 14:07

На час карантину усі працівники  магазинів мають  обов’язково носити маски та рукавиці. В магазин пускати по 1 людині, яка також має мати маску. Черга на вулиці під магазином повинна бути на відстані 2 -ох метрів один від одного. У разі порушення вимог та санітарних норм робота магазину буде припинена.

Порушення карантину в залежності від наслідків несе за собою адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби («COVID-19»), а саме: порушення правил карантину людей, санітарно гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм, передбачених зокрема законом «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби із інфекційуими захворюваннями тягне за собою накладання штрафу на громадян 17 000-34000 гривень на посадових осіб 34000-170000. Бережіть себе.