Яка соціальна послуга потрібна у Грабовецькій ОТГ? Просимо мешканців заповнити анкету.

Дата: 17.02.2020 11:14

Наша громада бере участь у навчально-ґрантовій програмі «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг для ОТГ». Мета цієї програми: допомогти розвинути одну соціальну послугу у нашій громаді. Для того, щоб зрозуміти, яка саме послуга найбільш потрібна нашій громаді, просимо мешканців  заповнити нижчеподану анкету. Це займе 5 хв Вашого часу і буде дуже важливим внеском у розвиток нашої громади.

Заповніть її навіть якщо не знаєте, які саме соціальні послуги існують. Щоб заповнити анкету зайдіть за посиланням:

Програма здійснюється за підтримки: БО "Львівська освітня фундація", Департаменту соціального захисту населення ЛОДА, БФ "Майбутнє для громади", Служби у справах дітей ЛОДА.