День Злуки в школі с. Конюхів - "Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила"

Дата: 23.01.2020 15:56

22 січня 2020 року в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» вчитель історії Галина Павлишин провела  в 10 класі відеоурок на тему: «Соборність рідної землі – основа нації й держави». А вчитель образотворчого мистецтва Леся Мацигін  з учнями 5 класу виготовила лепбук «Соборна Україна - від ідеї до життя». Учні обговорили історичні процеси боротьби українства за свободу, незалежність та державність, особливість подій того часу та їх історичне значення. Завдяки таким виховним заходам  формується  національна свідомість школярів і відповідальність за долю України.

Кожен із нас повинен усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Отже, Соборність України підноситься своєю величчю над усіма нами, українцями – мертвими, і живими, і ще не народженими — підноситься й на саму вершину нашої національної сутності, на вершину нових віків щасливого життя на волі.