Проведено пленерний урок з математики у НВК "Конюхівський ЗНЗ 1-3 ст.-ДНЗ" Грабовецької ОТГ

Дата: 18.11.2019 15:20

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

15.11.2019 р., в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ» вчителем   Каліцун М.Р., у 6-му класі було  проведено  пленерний  урок  з  математики  на тему: «Множення і ділення звичайних дробів».  Урок просто неба: без гаджетів, телефонів та комп’ютерів. Це була гімнастика не тільки  для  розвитку мислення… Урок, на природі- вдале поєднання теорії з практикою в реальному житті. Матеріал уроку сприяв формуванню в учнів креативності, логічного мислення, розвитку пізнавальної діяльності, інформаційної компетентності. Потрібно відзначити, що учні активно включалися в різні види діяльності на уроці, які Марія Романівна вдало продумала, обґрунтовано висловлюючи  свої думки.

В процесі уроку всі завдання виконані на високому рівні. Такий нестандартний урок був високо оцінений з боку присутніх вчителів методичного  об’єднання природничо – математичного циклу    Грабовецької ОТГ.