Грабовецько - Дулібівська сільська рада

Львівська область, Стрийський район

Концерт колективів Грабовецької ОТГ для 184-го навчального військового центру у Старичах

Дата: 18.11.2019 14:11
Кількість переглядів: 224

У неділю 17 листопада 2019 року на території 184-го навчального військового центру у Старичах творчі колективи Грабовецької ОТГ, а саме: Народні доми с.Конюхів і Колодниця, та НВК "Конюхівський ЗНЗ 1-3 ст.-ДНЗ" брали участь у виїзному концерті. Концерт був підготовлений на дуже високому рівні директорами та художнім керівником НД с.Конюхів та Колодниця Наталією Рошко, Мироном Будзяком та Іриною Брик, а також Оксаною Уруською - вчителем хореографії НВК "Конюхівський ЗНЗ 1-3 ст.-ДНЗ". Наші захисники Вітчизни під час концерту бурхливими оплесками дякували юним артистам за чудові номери. По завершенні виступу були вручені подяки та пригостили військовим обідом.