У Грабовецькій ОТГ відбулися громадські обговорення Стратегії розвитку громади

Дата: 18.07.2019 11:46

17 липня 2018 року відбулися громадські обговорення Стратегії розвитку Грабовецької ОТГ. Мешканці громади на жаль не дуже активно долучилися до обговорення. Однак зустріч відбулася. Обговорили бачення та місію розвитку громади. Визначено основні напрямки роботи економічного та соціального розвитку громади. Присутні обговорили перелік проектів, які хотілося б реалізувати впродовж трьох найближчих років.

Нагадаємо, робоча група спільно з експертом  ГО «Європейський Діалог» Миколою  Крат та радником з регіонального розвитку Львівського ЦРМС Зеновієм Сіриком працювали над розробкою Стратегії розвитку для громади. Варто зазначити,  що Грабовецькою ОТГ отримано перемогу у конкурсі "Підтримка реформи місцевого самоврядування-впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України”, що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні. Проект передбачає розробку Концепцій стратегій розвитку для 20 громад в 5 областях України.