До уваги мешканців с. Монастирець, Воля-Довголуцька та Довголука

Дата: 17.05.2019 15:36

ТОВ «Захід-Агро МХП» повідомляє про те, що на полях села Монастирець з 18 по 20 травня (терміном двох днів, в залежності від погодніх умов) буде проводитись обприскування посівів озимого ріпаку засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів  та агрохімікатів (температура повітря не вище +25С, відносна вологість повітря не вище 50% та швидкість вітру до 5 м/с).
      Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні”, доповненням до “Переліку” та інструкціям з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природніх ресурсів України