Мешканців села Монастирець запрошують до участі у конкурсі мікрогрантових проектів «Село: кроки до розвитку»

Дата: 11.05.2019 10:41

У квітні 2019 р. у Львівській області розпочалась реалізація грантового проекту «Село: кроки до розвитку» за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».  У Львівській області даний проект реалізовується вперше і має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив мешканців сільських місцевостей, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Для успішного виконання конкур з метою консультування потенційних учасників у складанні бізнес-плану.

Інформаційні матеріали про проект, перелік сіл, які підпадають під грант можна переглянути за цим посиланням

До участі у проекті запрошуються мешканці районів і сіл, де здійснює свою діяльність Агропромисловий холдинг «МХП»: