День добрих справ у школі села Конюхів

Дата: 15.04.2019 14:21

Завдання, яке стоїть перед педагогами,  - виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську  цінність.З метою покращення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища 12 квітня 2019 року в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» було проведено День добрих справ «Зробимо наш НВК привітним» в рамках місячника Довкілля.

Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів. Впорядковано та приведено до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивні майданчики, висаджено багаторічні кущі та квіти.  В процесі озеленення території школи брали участь учні 1-11 класів та педагогічний колектив.