У с. Конюхів відбувся схід села

Дата: 06.08.2018 14:27

У неділю, 5 серпня, у Народному домі Конюхова  відбувся схід села. На зборах були присутні 45 мешканців.

Сільський голова Богдан Барабаш розповів громаді, що створено КНП «Амбулаторія загальної практики  сімейної медицини-1» Грабовецької сільської ради. Прийнятий сімейний лікар та триває конкурс на керівника амбулаторії. Планується будівництво амбулаторії. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація.

Наступним питанням було розгляд скарги мешканців с. Конюхів на несправедливий розподіл субвенції.  Зокрема   було не враховано потреб на ремонт дитячого садочка у с. Конюхів і кошти на це не виділено.

Присутні мешканці проголосували за те, щоб  присвоїти статус громадських пасовищ чотирьом земельним ділянкам, а саме: «на горі» - 11,4029 га, «біля саду» - 9,0846 га, та дві ділянки біля траси – 1.06647 га та 2,234 га.

На зборах жителі села погодили детальні плани території гр. Барабаш Л.М. та Динилевич О.

Будинок колгоспника – для нього виготовлено технічну документацію  й на сесію буде винесено рішення про взяття його в комунальну власність., в його мешканцям запропоновано створити ОСББ

Збір сміття у громаді здійснює комунальне підприємство «Добробут». Однак жителі громади накопичили борги за вивіз сміття. На зборах їм нагадали, що виконавчий комітет має право штрафувати за несанкціонований вивіз сміття.