Запрошуємо активних молодих людей взяти участь у Форумі

Дата: 30.05.2018 09:56

8 червня 2018 року в м. Львів в рамках ініціативи «Український пакт заради молоді-2020» відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці».

Форум об’єднає молодь Львівщини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.

У рамках Форуму учасники матимуть змогу:

• отримати практичні рекомендації з побудови кар’єри;
  • розвинути навички та власний networking;
  • взяти участь у розробціі WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у вашому регіоні;
  • зробити власний внесок у розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі Career Challenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Захід відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Львівського обласного молодіжного центру.

Зареєструватися потрібно до 3 червня 2018 року включно за посиланням: https://goo.gl/forms/PdHNi0gu0BBs72AS2. Вік учасників 18-25 років.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Львівщини. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 5 травня 2018 року.  Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з Львівської області організатори відшкодовують витрати на проїзд до Львова.

Контактна особа: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48