Про проведення конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки земель

Дата: 04.01.2017 15:45

Грабовецька сільська рада оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з експертної оцінки земель:
1.    Земельної ділянки кадастровий номер 4625380600:02:000:0008, що знаходиться у с. Грабовець по вул. Лопатинського, 141д, площею 0,1133га (цільове призначення – для реконструкції нежитлового приміщення під магазин-склад);
2.    Земельної ділянки кадастровий номер 4625380600:02:000:0009, що знаходиться у с. Грабовець по вул. Лопатинського, 141г, площею 0,0885га (цільове призначення – для реконструкції нежитлового приміщення під деревообробний цех).
        Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
1.    заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, та/або оцінки земель, та/або проведення земельних торгів;
2.    копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
3.    згода на обробку персональних даних;
4.    копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
5.    копія(ї) ліцензії(й);
6.    копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);
7.    проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
       Конкурсні пропозиції, що містять пропозицію про вартість та терміни виконання,  подаються до 3 лютого 2017 року в запечатаному конверті за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Грабовець, вул. Лопатинського,121 (по місцю знаходження комісії).
        Претендент, що запропонує оптимальні терміни надання послуг, отримує додаткові бали при оцінюванні конкурсної пропозиції.
       Конкурс відбудеться 13 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні  Грабовецької сільської ради (с. Грабовець, вул. Лопатинського,121).
       За додатковою інформацією звертатись тел. 03245 67 1 01; 0687726541 (контактна особа – голова комісії Лев-Караєва Романа Любомирівна).