Грабовецька сільська рада вимагає у Служби автомобільних доріг якісно й своєчасно ремонту доріг

Дата: 20.11.2017 12:29

Депутати Грабовецької сільської ради розуміють, що найбільшою проблемою громади є погані дороги, тож ще у березні 2017 року рішенням сесії вони виділили  1 000 000 грн. на ремонт доріг.  Дороги  С141808 Стрий – Конюхів,  С141840 Колодниця – Конюхів таС141801 Довголука – Конюхів не є комунальною власністю сільської ради, а знаходяться на обслуговуванні Служби автомобільних доріг у Львівській області. тож відповідно ОТГ не має права самостійно їх ремонтувати, Щоб спонукати Службу автомобільних доріг швидше відремонтувати ці ділянки дороги, було вирішено виділити 1 000 000 грн. для співфанансування, а саме:

- С141808 Стрий - Конюхів – 400 000,00 грн.

- С141840 Колодниця - Конюхів – 200 000,00 грн.

- С141801 Довголука – Конюхів – 400 000,00 грн.

Роботи на відрізках дороги Конюхів – Довголука та Конюхів – Колодниця  були виконані.

Роботи на відрізку дороги Стрий – Конюхів розпочав підрозділ Стрийського автодору.  В кінці червня 2017 року було зроблено фрезерування окремих ділянок, на цьому роботи  припинили. Після багаторазових звернень сільської ради та мешканців села 13 листопада 2017 року ТОВ «Магістраль» провело часткове асфальтування вказаної дороги. Однак роботи проводили в дощову погоду, що було зафіксовано мешканцями на відео.

Грабовецька сільська рада звернулася з відповідним листом до Служби автомобільних доріг з проханням закінчити ремонт доріг   й усунути недоліки, які були допущенні під час ремонту. Окрім письмових звернень у робочому порядку проводяться переговори з  виконавцями робіт та службами, які їх контролюють, зокрема  здійснюють технічний нагляд.