Звіт про містобудівну діяльність

Виготовлення проектної документації «Генеральний план с. Конюхів Стрийського району Львівської області»

52,139

Виготовлення проектної документації «Генеральний план с. Колодниця Стрийського району Львівської області»

33,801

Виготовлення проектної документації «Генеральний план с. Монастирець Стрийського району Львівської області»

32,087

Виготовлення проектної документації «Генеральний план с. Довголука Стрийського району Львівської області»

47,776

Виготовлення проектної документації «Генеральний план с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області»

33,717

Виготовлення проектної документації «Коригування генерального плану с. Грабовець Стрийського району Львівської області»

49,793

Виконання комплексу робіт по виготовленню топографічних планів територій м-бу 1:5000 в межах сіл Конюхів, Колодниця, Довголука, Воля-Довголуцька, Монастирець Грабовецької сільської ОТГ Стрийського району Львівської області.

110,26024

Проведення аерознімання території сіл Конюхів, Колодниця, Довголука, Воля-Довголуцька, Монастирець Стрийського району Львівської області.

30,207