Структура ЦНАПу

Структура Центру:

• Керівник Центру надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради – Гнатишин Леся Василівна
  • Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради - Радчук Марія Романівна ( на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  адміністратора ЦНАП Христини ДОКІЙЧУК до 21.07.2025р.)
  • Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради - Дробіняк Галина Володимирівна
  • Державний реєстратор прав на нерухоме майно Центру надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради - Кіндракевич Богдан Романович
  • Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців Центру надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради - вакантна посада.