Про громаду

Грабовецька сільська об’єднана територіальна громада утворена в процесі децентралізації влади згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» перші вибори в якій відбулися 25 жовтня 2015 року. Грабовецька сільська ОТГ є історичним правонаступником Грабовецької гміни - колишня (1934—1939 рр.) сільська гміна Стрийського повіту Станіславського воєводства Польської республіки (1918—1939) рр. Центром гміни було село Грабовець Стрийський. До складу гміни входили наступні сільські громади: Бригідин (суч. Ланівка), Дуліби, Грабовець Стрийський, Голобутів, Колодниця, Конюхів, Нежухів і Завадів.

Грабовецька сільська об’єднана територіальна громада знаходиться  у південно-західній частині Стрийського району Львівської області. Адміністративний центр громади (с. Грабовець) розташований близько до райцентру.

Площа території об’єднаної територіальної громади – 65,92 км2.

Грабовецька сільська ОТГ об’єднує 6 населених пунктів: села Грабовець, Конюхів, Колодниця, Монастирець, Довголука, Воля-Довголуцька.

Станом на 1 січня  2015 року чисельність населення  громади - 4167

За рахунок бюджету органів місцевого самоврядування утримуються 22 установи. Серед них:

12 закладів культури,

6 фельдшерсько-акушерських пунктів,

1 дошкільно-навчальний заклад,

1 загальноосвітній навчальний заклад I-III ступеня

1 загальноосвітній  навчальний заклад I-II ступеня

1 загальноосвітній  навчальний  заклад I ступеня

Відомості про територіальні громади, що увійшли до складу Грабовецької об’єднаної територіальної громади

Найменування територіальних громад та населених пунктів, що входять до їх складу, із зазначенням адміністративного статусу

Чисельність населення станом на 1 січня 2015 року

Відстань до потенційного адміністративного центру об’єднаної територіальної громади