Придбання засобів навчання та обладнання для початкових класів НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

Ми прагнемо зробити начальний процес легким та цікавим. Сьогодні,  в еру новітніх технологій,   діти не можуть навчатися за старою методикою. Цифрове покоління потребує сучасного підходу до викладу навчального матеріалу. Комп’ютерні технології дозволяють покращити сприйняття інформації, сприяють візуалізації, розвитку аналітичного мислення, полегшує засвоєння матеріалу.

Придбання засобів навчання та обладнання для початкових класів для НВК Конюхівська ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" дозволить:

1. Створити  максимально сприятливі умови для розумового, емоційного й фізичного розвитку особистості.

2. Забезпечити повноцінний навчальний процес учнів початкових класів, серед яких діти з особливими потребами.

3.  Підвищити продуктивність праці на уроці.

4.  Урізноманітнити  наочності навчального процесу.

5.  Посилити пізнавальний інтерес та  мотивацію до  навчання.

6. Мобілізувати  творчі ресурси, сховані в кожній без винятку дитині.

7. Сприятиме  профілактиці хронічної втоми та шкільних неврозів.

8. Розвивати життєві навички, необхідні для навчання у школі: уміння слухати, ставити запитання, діяти за інструкцією, приєднуватись до групи, дотримуватися загальноприйнятих правил, долати труднощі, шукати варіанти вибору рішення, доводити справу до кінця.

9. Естетично оформити навчальні приміщень початкових класів.

10. Виховавувати  високорозвинутого громадянина, здібного до активного життя, до праці, до творчості на основі загальнолюдських етичних цінностей.

11. Формувати особистості, які здатні самореалізовуватись, саморозвиватися, максимально використовувати свої потенційні можливості, мислити творчо.

Для досягнення цих цілей ми плануємо придбати мультимедійний комплекс:   та навчально-методичні  експозиції,  організувати  відкриті  педагогічні  практики.

Нам потрібна підтримка доброчинців та меценатів. Кошти можна переказувати на рахунок:

р/р

код платежу

25020200

ЄДРПОУ

МФО

отримувач платежу

Грабовецька сільська рада

банк отримувача

Стрийське УДКСУ Львівської області

призначення платежу

Придбання засобів навчання та обладнання для початкових класів НВК"Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Стрийського району Львівської області