Перелік адміністративних послуг ЦНАП

Перелік адміністративних послу, які надаються через

Центр наданняадміністративних послуг

Грабовецької сільської ради

Державний реєстратор Грабовецької сільської ради (державна реєстрація права власності на нерухоме майно інших речових прав на нерухоме майно (крім державної реєстрації іпотеки нерухомого майна)

1. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

2. Державна реєстрація іншого речового права власності на нерухоме майно.

3. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

4. Внесення запису про скасування державної реєстрації прав.

5. Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб'єкта цього права, інші речові права та суб'єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб'єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов'язані з проведенням державної реєстрації прав.

6. Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.

7. Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.

8. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

9. Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

10. Державна реєстрація обтяжень речового права.

Уповноважена посадова особа виконавчого комітету Грабовецької сільської ради (адміністративні послуги з питань місця реєстрації)

1. Реєстрація місця проживання.

2. Реєстрація місця перебування.

3. Зняття з реєстрації місця проживання.

4. Зняття з реєстрації місця перебування

5. Оформлення та видача довідок про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи