З Україною в серці назавжди

Дата: 24.08.2016 22:32

21 серпня відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту Народного дому в с. Монастирець. Ремонт тривав більше 3 місяців: був повністю замінений дах, капітально відремонтовано внутрішнє приміщення, сходи, облаштований пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями, прибрана територія, відремонтована огорожа. На свято зібралось мало не все село, було багато гостей із сусідніх громад. В програмі свята був проведений шашковий турнір за участю 4 команд (Довголуки, Волі-Довголуцької, Монастирця та Конюхова). В цікавій боротьбі перше місце вибороли місцеві гравці з команди Монастирець, друге – з Конюхова, третє – шашкісти с. Воля-Довголуцька. Основна частина свята розпочалась з благословення сільського пароха о. Г. Шептицького. Концертна програма складалась з конкурсу «Чарівна Підгоряночка» та виступів артистів усіх Народних домів Грабовецької ОТГ. В конкурсі змагались представниці шести сіл Грабовецької ОТГ віком до 10-и років. Інтригуючі конкурси та цікавий концерт тримали в захопленні повний зал глядачів. Результати конкурсу засвідчили високий рівень підготовки усіх учасниць, але переможцем на думку журі виявилась представниця с. Конюхів – Андріїв Рома.

Перед громадою виступив сільський голова Богдан Барабаш, який коротко доповів про результати роботи виконкому ОТГ за 7 місяців, плани до кінця року, подякував громаді за участь у спільній роботі по ремонту НД. Цього недільного дня гамірно й весело було до пізньої ночі.