На святкування Дня Незалежності у Грабовецьку ОТГ завітали гості з Польщі

Дата: 25.08.2017 22:21

Грабовецька громада День Незалежності святкувала спільно з гостями з Польщі.  У Народному домі с. Грабовець відбувся великий святковий концерт, у якому взяли участь представники усіх сіл ОТГ. Від заснування Києва до сучасності простежували глядачі історію своєї країни, й крізь віки звучала милозвучна українська пісня.  Звичайно не обійшлося без гумору й жартів. На сцені виступали артисти різних поколінь: ще зовсім юні хлопчаки та дівчатка, молодь громади, старші газди й сивочолі бабусі.

На свято також завітали гості, молодіжна капела "Льодова" з Альбігови, Ланцутського повіту. Юні артисти з Польщі потішили глядачів веселими народними піснями. Керівник ансамблю Аліна Шпунар подякувала за гостинність й вручила пам'ятні  подарунки голові та працівникам культури. Гладачі ж в свою чергу тепло вітали як гостей з Польщі,  так і своїх артистів.