Грабовецька громада святкувала День Незалежності по-спортивному

Дата: 25.08.2017 21:59

День Незалежності Грабовецька громада святкувала активно. У рамках святкування відбулися спортивні змагання. У  приміщенні сільської ради відбувся турнір з шашок, в якому перше місце виборола команда с. Монастирецць, на другому – грабівчани, й на третьому  команда з Конюхова. Голова сільської ради Богдан Барабаш вручив грамоти переможцям й подякував  усім учасникам.

А от під час змагань з волейболу  голові довелось виступати ще й в ролі судді.  На майданчику біля Народного дому  с. Грабовець в поєдинку зустрілися дві команди – збірна Грабовецької ОТГ та збірна м. Стрия.  Після напруженої боротьби гості зі Стрия перемогли. Та, незважаючи на результат. усі учасники були задоволені від спілкування у спортивному колі.