Грабовецька, Магерівська та Судововишнянська ОТГ підписали меморандум про співпрацю

8 вересня 2017 року три об’єднані громади Львівщини: Грабовецька, Магерівська й Судововишнянська разом з  Департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та  Львівською філією УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого підписали меморандум про партнерство та співпрацю.  Сторони об’єднали свої зусилля, щоб взяти участь в конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проект диверсифікації підприємницької діяльності у сільській місцевості Львівської області розробляється за підтримки Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації, виїзного офісу енергозбереження та відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області. Він спрямований на  вирощування енергетичних культур, зокрема енергетичної верби, й переведення теплопостачання  будівель бюджетних установ на місцеве біопаливо. Сторони, що підписали меморандум сподіваються на його успішну реалізацію за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.