У Грабовецькі ОТГ відзначали Міжнародний день рідної мови

Дата: 23.02.2017 17:21

22 лютого у бібліотеці с. Довголука відзначали Міжнародний  день рідної мови. Захід організували спільними зусиллями усіх бібліотекарів Грабовецької ОТГ, а його учасники  молодь та діти сіл громади. Серед гостей заступник сільського голови Грабовецької ОТГ Віктор Тучапський, керівник Стрийської районної централізованої системи Галина Цуцуп, зав. методично-бібліографічним відділом Лідія Бур, керівники народних домів   об’єднаної громади.

Розпочалася зустріч з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Спогади про трагічні події на Майдані зворушили усіх присутніх. Цю частину дійства підготувала вчитель історії Довголуцької школи Галина Брелик.

Далі звучали вірші та пісні присвячені рідній українській мові. Учасники пригадали тернистий шлях української мови, скільки й хто забороняв її, боротьбу за право розмовляти рідною мовою.  Діти також показали сценку,  про добру й погану вість, де головні герої матінка Україна і її дочка Мова.

На завершення господиня Світлана Мельник подякувала гостям, а заступник сільського голови Віктор Тучапський вручив грамоти усім учасникам дійства.