Грабовецько-Дулібівська сільська рада розпочала роботу над стратегією громади

Дата: 07.07.2021 12:28

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно у великих містах, які мали відповідні для цього людські та матеріальні ресурси.

Стратегія розвитку громади є саме тим документом, на основі якого буде здійснюватися подальше планування життя громади та дозволить скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя.

У нашій громаді розпочався процес розробки стратегічного планування. 07.07.2021р. відбулося перше засідання робочої групи з підготовки стратегічного планування розвитку Грабовецько-Дулібівської територіальної громади, учасниками якої стали експерти зі Львова, сільський голова Петро ВАСИЛЬКІВ, заступник сільського голови та представники відділів

Учасники насамперед визначили основні напрямки, які потребують розвитку. Це покращення якості життя, збереження історичних надбань, створення перспектив для молоді, зон відпочинку та багато іншого. На разі відбувається затвердження робочої групи та плану проведення засідань.

Проєкти стратегії та план заходів передбачають період з 2021 до 2027 року.