Карантинні обмеження

Дата: 01.07.2021 15:33

Дію карантину подовжено до 31 серпня 2021 року на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2021 № 611 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”.

Територія із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки передбачає:

• у громадських будівлях: маска або респіратор;
  • проведення масових заходів (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших): не більше 1 людини на 5 метрів квадратних;
  • кінотеатри із заповненістю до 50%;
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
  • забороняється проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

Розпорядження сільського голови від 01.07.2021 року №88 "Про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів"