ОГОЛОШЕННЯ щодо отримання вільних земельних ділянок!

Дата: 31.05.2021 15:59

На виконання рішення VIII сесії VIII скликання Грабовецько-Дулібівської сільської ради від 27.04.2021р. №142, з метою створення рівноправних та прозорих умов виділення земельних ділянок і задоволення потреб жителів територіальної громади та проведення інвентаризації вільних земельних ділянок з подальшим  формуванням, для ведення єдиного реєстру заяв (клопотань) - Грабовецько-Дулібівська сільська рада просить громадян, які подавали заяви на отримання вільних земельних ділянок до 01.06.2021р. в сільські ради, що увійшли до складу Грабовецько-Дулібівської сільської ради і не отримали рішення, звернутись до Грабовецько-Дулібівської сільської ради для поновлення заяв. Заява пишеться заявником власноруч у приміщенні Грабовецько-Дулібівської сільської ради с.Дуліби вул.Шевченка 170а в період з 01.06.2021р. по 31.07.2021р. включно.

Для поновлення заяв необхідно:

1. Копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника (оригінали пред’являються).

2. Викопіювання бажаного місця розташування земельної ділянки (за бажанням).

Заяви, які не поновлені в цей період будуть вважатись такими, що втратили чинність.