Дата: 24.05.2021 11:04

1. Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. поштова адреса: 82434, Львівська  область, Стрийський район, с.Дуліби, вул. Шевченка, 170, фінансовий відділ Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області, каб. № 10.

2.2. електронна адреса: fvhdotg@ukr.net

3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 24 травня 2021 року на офіційному сайті Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади – https://grabovecka gromada.gov.ua. в розділі   »Регуляторні акти»

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 22 червня 2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 82434, Львівська  область, Стрийський район, с.Дуліби, вул. Шевченка, 170, Фінансовий відділ Грабовецько - Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області, каб. № 10.