Дата: 30.04.2021 11:12

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Навчально-виховний комплекс "Середня ЗОШ-гімназія" імені Маркіяна Шашкевича села Дуліби  Грабовецько – Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області;

Україна, Львівська область, Стрийський район, с.Дуліби, вул. Шкільна, 14, 82434

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

- громадянин України;

- вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

-  заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника ЗЗСО  та на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду ), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата та місце проведення конкурсного відбору  його етапи та тривалість:

Дата проведення:  17.06.2021 р. о 10:00 год.

Місце проведення: відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Грабовецько – Дулібівської сільської ради, за адресою:

с. Дуліби, вул. Шевченка, 133, Стрийського району, Львівської області.

Етапи проведення :

1. прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

2. перевірка поданих документів на відповідність встановленим вимогам;

3. ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківської громадськості.

Проведення конкурсного відбору – 17.06 2021 р.:

І-ІІ етапи – тестова перевірка знань та вирішення ситуаційного завдання (1год. 30хв.);

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку ЗЗСО ( до 10 хв.; запитання та обговорення до 20 хв. ).

Визначення переможця конкурсу – 18.06.2021 р.

Оприлюднення результатів конкурсу – 18.06. 2021 р.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Морозик Марія Ігорівна

моб.тел.: +38(050) 168 49 93

Подання документів здійснюється до 31.05.2021 року  у відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Грабовецько – Дулібівської сільської ради, відповідальній особі – Морозик Марія Ігорівна за адресоюс. Дуліби, вул. Шевченка, 133, Стрийського району, Львівської області.