ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Дата: 13.10.2020 14:50

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається в день великого свята - Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Низький уклін  нашим  захисникам. Усім тим, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв України бере  приклад із своїх попередників:  козаків, Українських Січових Стрільців, воїнів УПА та усіх героїв, які полягли в боротьбі за незалежність України.

Шановні захисники Вітчизни! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру. Слава Україні! Героям Слава!