Відбудеться позачергова сесія Грабовецької сільської ради

Дата: 05.12.2016 16:55

7 грудня відбудеться  XV позачергова сесія Грабовецької сільської ради VII демократичного скликання.
          Депутати планують розглянути  питання про пайову участь у розвитку інфраструктури Грабовецької ОТГ,  делегування окремих повноважень ради виконавчому комітету, внести  зміни до  бюджету Грабовецької ОТГ на 2016 рік та  до плану  соціально-економічного розвитку ОТГ в частині реконструкції Довголуцької СЗОШ. Також планують розглянути питання участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік та прийняти стратегію розвитку Комунального підприємства «Добробут», розглянути низку інших питань.
       Засідання відбудеться  у приміщенні Грабовецької сільської ради о 16 годині.