У «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» провели День цивільного захисту

Дата: 28.04.2017 16:30

28 квітня у НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» проведено День цивільного захисту. У цей день здійснювалося практичне закріплення знань, отриманих учнями під час вивчення за навчальними програмами питань із безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення.

Основними  цілями та завданнями були:

• практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти щодо захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;
  • формування в учнів упевненості в ефективності заходів, які проводяться цивільним захистом;
  • організація та проведення в установленому порядку евакуаційних заходів;
  • формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативності, спритності, здатності до  надання першої медичної допомоги потерпілому та чіткого виконання завдань ЦЗ;
  • проведення комплексного об’єктового тренування командного складу та невоєнізованих формувань.

До проведення показового Дня цивільного захисту  залучались:

• керівний, педагогічний  склад та технічний персонал НВК;

-   учні 1 – 11- х класів, дошкільна група;

-   представники пожежної частини м. Стрий.

Під час  заходу з постійним складом і учнями відпрацьовані дії за сигналом «Увага всім!»;  користування засобами  індивідуального захисту;  виготовлення  найпростіших засобів захисту органів дихання; дії у разі пожежі; виконання нормативів ЦЗ.

Проведено такі  цікаві та пізнавальні заходи:  урок – лекцію «Що робити, якщо ви стали заручником терориста» (1 кл.), інтерактивну гру «Квітка вогню»(2кл.), годину спілкування «Найпростіші засоби органів дихання»(3кл.), бесіди «Дітям про природний і штучний радіаційний фон»(4 кл.), «Сигнали оповіщення» (5 кл.), вікторину – змагання «Бережись пожежі» (6 кл.), урок - вікторину «Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти» (7 кл.), ток  – шоу «Тероризм – глобальна проблема людства» (8 кл.), усні журнали «Хімічні катастрофи та екологія» (9 кл.), «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій» (11 кл.), відеолекцію «Надзвичайні ситуації» (10 кл.).

Пожежники провели практичні заняття «Абетка рятувальників для школярів».

Оформлено галерею  стіннівок «Надзвичайні ситуації». У  бібліотеці школи було організовано виставку книжок, брошур на тему «Природа і людина».

Проведено комбіновану естафету з елементами цивільного захисту.

За сигналом цивільного захисту проведено евакуацію всіх учнів та працівників НВК із приміщення. Евакуація пройшла чітко й організовано. День ЦЗ завершився проведенням  підсумкової лінійки, на якій проаналізовано  виконаний план дій.