У Грабовецькій ОТГ створено амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Дата: 23.11.2017 16:18

Рішенням сесії Грабовецької сільської ради було створено Комунальне  підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Грабовецької сільської ради». Такн рішення депутати ухвалили  22 листопада  на черговій сесії. сільської ради. Створення амбулаторії забезпечить громадян населених пунктів Грабовецької сільської ради об'єднаної територіальної громади первинною медичною (медико-санітарною) допомогою.

На сесії депутати також прийняли уточнення до бюджету сільської ради на 2017 рік, затвердили Цільову соціальну програму розвитку добровільного пожежництва в населених пунктах громади та створення програми благоустрою комунальних доріг.

Депутати задовільнили заяву свого колеги з с.Монастирець Андрія Павляка про дострокове складення депутатських повноважень. Розглянули ряд земельних питань.