Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

Оновлений музей Олекси Гасина в с. Конюхів відвідала делегація з Донеччини

      

      Учора, 18 липня, оновлений музей Олекси Гасина в с. Конюхів відвідала делегація з  Донеччини. Діти учасників АТО та вчителі зі Слов’янська, Миколаївки та Краматорська, загалом 80 осіб, повертаючись з далекої подорожі Європою, яку організувала Міжнародна благодійна організація «Крила», відвідали Стрийщину, ознайомились з її історичними та природними пам’ятками.     

     

    У часі перебування на Стрийщині гостей запросили на благодійний обід від депутата Львівської обласної ради Валентини Олексишин. Після обіду представники Донеччини побували в музеї Олекси Гасина.

      Саме цього дня,18 липня,  виповнилося 110 років від Дня народження  легендарного генерал-хорунжого УПА. Екскурсію для них  провели директор музею Наталія Пеленичка та вчитель історії місцевої школи Галина Павлишин. Гості з цікавістю оглянули садибу,  ознайомилися з музейними експонатами, переглянули відеофільм про діяльність УПА та залишили подячні записи у книзі відгуків. На пам’ять  дітям подарували брошури про Олексу Гасина та та патріотичну літературу.« повернутися до списку новин