Реєстрація для участі у ЗНО-2018 на відмінно!

Дата: 05.02.2018 16:01

• Визначитись із переліком предметів на ЗНО та на ДПА (для випускників закладів освіти)
  • Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, сформувати заяву-реєстраційну картку  зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО.

Випускники закладів освіти, а також учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти та вищої освіти, якіскладатимуть ДПА з української мови у формі ЗНО реєструються у своїх навчальних закладах.

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Години роботи

1

Національний університет "Львівська політехніка"

вул. Карпінського, 2/4, аудиторія 316, м. Львів    ( І навчальний корпус) 79000

Понеділок-п'ятниця

10ºº-17ºº         Обід 13ºº-14ºº

2

Вищий навчальний заклад "Приватне акціонерне товариство "Львівський інститут менеджменту"

вул. Ліська,16, м. Львів 79018

Понеділок-четвер

09ºº-18ºº         Обід 13ºº-14ºº

П'ятниця

09ºº-1645         Обід 13ºº-14ºº

Формування пакета реєстраційних документів, у який входять:

1) реєстраційна картка (з програми реєстрації)

2) копії документів, що посвідчують особу: паспорт (завірити копію особистим підписом та написом «згідно з оригіналом»)

3) копія атестата (лише для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.  та професійно-технічної освіти, які не здають ДПА, але здобувають у 2018 році повну загальну середню освіту);

4) додаткові документи за потреби:

• для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
  • при зміні прізвища (копія документа про зміну прізвища);
  • у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
  • нотаріально завірений  переклад українською мовою документів ( у разі надання документів іноземною мовою).

Надсилання пакета реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1. випускники закладів загальної середньої освіти, а також  особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО передають комплект документів  до свого закладу освіти. Навчальний заклад реєстраційні документи разом із списком учнів (студентів) надсилає у ЛРЦОЯО ;
  2.  усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу ЛРЦОЯО  (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039)  рекомендованим листом до 19.03.2018 (за відтиском поштового штемпеля).

Отримання відповіді від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2018.

Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакета з реєстраційними документами, Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру.  У випадку отримання відмови (необхідності внесення змін до реєстраційних даних), учасник має усунути недоліки (внести необхідні зміни) та надіслати до регіонального центру  НОВИЙ  пакет документів до 02.04.2018  (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Успішної Вам реєстрації!