Запрошуємо на громадські слухання щодо детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 01.07.2020 10:46

Відповідно до ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555, Грабовецька сільська рада проводить громадські слухання по Детальних планах території ,та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Термін проведення громадських слухань з 30 червня  2020р. по 29 липня 2020року.

Проект 1.

Детального плану території, та звіт про стратегічну екологічну оцінку для будівництва і обслуговування складських приміщень в с.Конюхів вул.Гасина О. 104и .

Проект 2.

Детальний план території,  кадастровий номер 4625383000:04:000:1301, площею 2,240га для будівництва та обслуговування ресторанного-готельного бізнесу та харчового комплексу в с.Конюхів.

Проект 3.

Детальний план території технопарку по вул.Новій в с.Конюхів .

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді до  29 липня 2020 року за адресою: с.Грабовець вул.Лопатинського 121. Грабовецька сільська рада.

Громадські слухання детального плану території та звіту з стратегічної екологічної оцінки відбудуться 2 серпня 2020р  в народному домі  с.Конюхів на території Грабовецької сільської ради .