Грабовецька сільська рада повідомляє про оприлюднення: звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території

Дата: 30.06.2020 15:06

• проєкту детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради;
  • звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради.

Громадське  обговорення детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради буде проводитись  з 30 червня 2020 року по 29 липня 2020 року.

Пропозиції  громадськості  до звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради подаються у письмовій формі до Грабовецької сільської ради у строк з 30 червня 2020 року по 29 липня 2020 року:

82435 Львівська область, Стрийський район, с. Грабовець, вул.           Лопатинського, 121.

Офіційний веб-сайт: http://grabovecka.gromada.org.ua/

Адреса електронної пошти: grabsrada@gmail.com

Телефон:  03245-67101.

Громадські слухання детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради відбудуться в Народному домі с. Конюхів 02.08.2020 року о 12.00 годині