Грабовецько - Дулібівська сільська рада
Львівська область, Стрийський район

На територія Грабовецької ОТГ  медики проводять тестування громадян, які повернулися з-за кордону

Дата: 14.04.2020 10:45
Кількість переглядів: 3707

Шановні мешканці громади. На територія Грабовецької ОТГ  медики проводять тестування на COVID-19 серед громадян, які повернулися з-за кордону.

Тож, якщо ви побачите в своєму селі медичні автомобілі та медиків у захисних костюмах, не лякайтеся, не панікуйте і не робіть пліток про ваших сусідів. Це планове обстеження,  які зовсім не свідчать про те, що хтось з ваших односельчан захворів на коронавірус.

Однак, щоб убезпечити себе  та своїх рідних дотримуйтеся усіх норм карантину, обмежте контакти, дотримуйтеся  соціальної дистанції, в громадських місцях обов’язково одягайте маску та ретельно мийте руки.