Грабовецька сільська рада проводить громадські слухання

Дата: 04.12.2019 15:09

Грабовецька сільська рада проводить громадські слухання детального плану території кварталу житлової забудови (II черга) у с.Колодниця Стрийського району на території Грабовецької сільської ради.

Підстава розроблення проекту детального плану території кварталу житлової забудови (II черга) у с.Колодниця є рішенням Грабовецької сільської ради від 22.11.2019 № 1678.

Громадське обговорення детального плану території та триває з 04 грудня 2019р. до 03 січня 2020року. Із детальним планом можна ознайомитись в Грабовецькій сільській раді. Письмові зауваження та пропозиції до детального плану території кварталу житлової забудови (II черга) у с.Колодниця можна подавати до 13.00год. 03 січна 2020 року в Грабовецьку сільську раду с.Грабовець вул.Лопатинського 121.

Громадські слухання детального плану території кварталу житлової забудови (II черга) у с.Колодниця відбудуться у народному домі с.Колодниця о 15.00год. 03 січня 2020р.