Грабовецька об’єднана територіальна громада
Стрийський район, Львівська область

У селі Грабовець встановили нові дорожні знаки

     

      У селі Грабовець встановили нові дорожні знаки. Це завдяки реалізації проєкту, який громада виграла і  обласному  конкурсі мікропроєктів регіонального розвитку. Його назва: «Монтаж дорожніх знаків  для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на дорогах комунальної власності в с. Грабовець».  Варто зазначити, що аналогічних  проєктів на цьогорічному конкурсі не було.  Як видно з назви, його мета покращити безпеку дорожнього руху у громаді.

     Ідею цього проєкту довго виношував депутат Грабовецької сільської ради Маркіян Олійник, яку нарешті йому вдалося реалізувати не без допомоги інших представників громади. Над підготовкою документів для участі в конкурсі працював спеціаліст сільської ради Володимир Василів.

      Загальна вартість проєкту  100631,89 грн. За умовами конкурсу 50% фінансується громадою. З них частина з бюджету ОТГ, а це 29184, 00 грн., а частина спонсорські кошти, які у сумі  21132, грн. надав   депутат районної ради Ігор Сурмик. З обласного бюджету було виділено 50315, грн.

      Знаки виготовило й  встановлювало ТзОВ «Дорожні знаки» (м. Львів).  Грабовецька сільська рада має намір провадити такий проєкт у всіх селах об’єднаної громади.

       Тож на дорогах с. Грабовець має стати безпечніше, якщо водії будуть пильно дотримуватись правил дорожнього руху.

 

 « повернутися до списку новин