Порядок денний чергової сесії Грабовецької сільської ради

Дата: 07.08.2019 13:04

13 серпня 2019 року відбудеться чергова 54-та сесія VII-го демократичного скликання  Грабовецької сільської ради. У порядку денному такі питання:

1. Про внесення змін до бюджету Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  2. Про затвердження детального плану територій кварталу житлової забудови в селі Колодниця Стрийського району.
  3.  Про затвердження детального плану території кварталу житлової забудови в селі Монастирець Стрийського району.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою за результатами інвентаризації земель комунальної власності площею 1,7212 га (НВК Конюхівський – ЗОНШ І-ІІІ ст.)
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою за результатами інвентаризації земель комунальної власності площею 0.5800 га  (НВК Конюхівський – ЗОНШ І-ІІІ ст.)
  6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею 2.2340 га для ресторанного бізнесу та харчового комплексу в с. Конюхів.
  7. Про надання в оренду приміщення Народного дому с. Грабовець по вул. Лопатинського, 121 для благодійних занять дітей танцями терміном на 1 рік.
  8. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (с. Довголука ур. «Біля садів» - 6.7051 га)
  9. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (с. Довголука ур. «Біля садів» - 6.7098 га)
  10. Про внесення змін  у рішення «Про затвердження вартості харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»
  11. Про розгляд скарги жителя с. Колодниця Пукици Ігоря Ярославовича
  12. Звернення жителів с. Монастирець щодо ремонту вулиці Пасічної.
  13. Розгляд заяв громадян.

Список заяв громадян поданих на розгляд сесії: ЗАЯВИ