Шановна громадо Стрийщини!

Дата: 29.03.2019 18:17

У нашій державі  в 2020 році завершується перший етап базової адміністративної реформи. На місцеві вибори у 2020 році ми підемо вибирати тільки депутатів та голів громад.  Станом на сьогодні склалася  ситуація, що Стрийщина пасе задніх в реформі децентралізації. Ось уже четвертий рік у нас  існує одна невелика громада, Грабовецька, жодних інших не утворено, а існуюча не розширюється. 2019 рік останній для добровільного об’єднання. У 2020 році Кабінет Міністрів накреслить контури громад на решті території,  і на осінні вибори ми підемо на голосування зі 100% охопленістю  території України громадами.  Щоби зрушити з місця процес децентралізації на Стрийщині, Грабовецька громада пропонує своїм сусідам по Дрогобицькому і Сколівському напрямах обговорити всі без виключення питання, (серед них і про  центр громади), щодо створення великої, потужної громади площею у 226 кв.км. і чисельністю біля 18 тисяч жителів з власними доходами у 120 млн. гривень. Крім цього, добровільне об’єднання до кінця цього року дасть змогу отримувати від держави впродовж наступних 5 років субвенцію на розвиток інфраструктури.

Віримо, що завжди передова Стрийщина здатна сама визначити на мапі  межі своїх самодостатніх громад.

Власні надходження, в тис. грн.

За дорученням виконкому Грабовецької ОТГ голова Богдан Барабаш.