Учні Довголуцької школи відвідали музей Михайла Грушевського у Львові

Дата: 26.02.2019 10:35

Учні Довголуцької СЗОШ І-ІІ ступенів Грабовецької ОТГ здійснили поїздку у місто Львів. Вони відвідали музей Михайла Грушевського. У кожного роду є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів політичної думки і дій останніх двох століть, безперечно, належить Михайло Грушевський. Прослухавши цікаву розповідь екскурсовода про першого президента учні дізналися, що він був видатним організатором наукової справи в Україні. Його наукові праці – невичерпне джерело мудрості.

Потім школярі мали можливість побувати ще у музеї визвольної боротьби. Тут вони оглянули цікаві експонати музею та з допомогою екскурсовода пройшлись нелегким історичним шляхом нашої неньки України