«Стежками рідного краю»

Дата: 28.10.2018 11:53

Осінь – яскрава та чудова пора. Ця пора дивно та гармонійно переплітає неймовірну красу та яскравість пейзажу і легкий сум прощання з зеленню та теплом.

Саме на лоні природи 18 жовтня 2018 року  було заплановано провести семінар методоб’єднання вчителів художньо-естетичного циклу Грабовецької ОТГ,  до складу якого входять вчителі Довголуцької СЗШ І-ІІ ст. та НВК « Конюхівський І-ІІІ ст. - ДНЗ» .

Засідання методоб’єднання відбулося у Державному історико-культурному заповіднику «Тустань». Тут вдало поєдналися  і творча співпраця, і активний відпочинок. Перше засідання було організаційним. Голова методоб’єднання  Оксана Уруська ознайомила всіх присутніх з планом роботи на 2018-2019 н. р. та методичними рекомендаціями. Педагоги також мали  тематичну екскурсію «Стежками рідного краю».