У Грабовецькій ОТГ спільно з європейськими експертами готують Концепцію стратегічного розвитку

Дата: 11.10.2018 15:18

19 жовтня у Грабовецькій сільській раді відбудеться засідання робочої групи з розробки Концепцій стратегій розвитку. Це вже друга зустріч робочої групи.  Перший візит експертів Європейського діалогу відбувся ще у серпні.  Грабовецька ОТГ перемогла у конкурсі  "Підтримка реформи місцевого самоврядування-впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України”, що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні. Проект передбачає розробку Концепцій стратегій розвитку для 20 громад в 5 областях України.

Починаючи з липня 2018 року розпочата робота над розробкою Концепцію стратегій розвитку ОТГ. Робота триватиме  до червня 2019 року. Проектом також передбачено проведення Навчального візиту до Польщі, під час якого представники громад зможуть отримати практичні знання щодо реалізації процесів стратегічного планування і впровадження стратегій.