«Обережно! Діти - на дорозі!»

Дата: 08.10.2018 10:13

У в Довголуцькій СЗОШ І-ІІ ступенів пройшов місячник «Обережно! Діти -  на дорозі!». Стартував місячник на початку вересня. Його основне завдання максимальне запобігання дорожньо-транспортного травматизму.

У   перші дні навчання було проведено Єдині уроки Правил дорожнього руху, якими охоплено 75 учнів.

Впродовж місяця  проведено різноманітні тематичні заходи:

12 вересня відбулася вікторина між учнями 7-8 класів «Правила дорожнього руху», де школярі повторили правила дорожнього руху та дорожніх знаків і розмітки.

18 вересня старшокласники поставили інтерактивну казку для учнів 1-4 класів «Подорож у країну дорожніх знаків», в якій ознайомили присутніх з правилами вуличного руху та наслідками, якщо їх не дотримуватися.

27 вересня був проведений тренінг у 5 класі «ТИ – пішохід», на якому учні згадали правила безпечного переходу дороги, відпрацьовували життєві навички аналізу дорожньої ситуації, розвивали вміння ухвалювати відповідальне рішення про перехід дороги.

Класні керівники  провели для дітей інструктаж з безпеки життєдіяльності.